Ми приймаємо замовлення в офісі, по телефону, факсом, електронною поштою та через інтернет!

Кругла печатка підприємства

Печатки

Печатки - невід'ємна складова будь-якого бізнесу. Вони є обов'язковим атрибутом будь-якого офіційного документа. Сучасні технології дозволяють зробити печатки будь-якої складності із захистом від підробки, логотипом компанії і є поряд з іншими елементами візитною карткою будь-якої компанії. На цій сторінці можна побачити зразки круглих печаток, різні елементи графіки та захисту.

Печатки »

Кутовий штамп підприємства

Штампи

Штампи допомагають полегшити повсякденну канцелярську роботу. Найчастіше штампи використовуються для внутрішніх документів та офіційних паперів і знаходяться в досить вільному доступі співробітників. Штампи замінюють записи діловодів при частих ситуаціяї, які відбуваються, і як джерело офіційних даних про організацію надають документу законний вид.

Штампи »

Факсиміле - штамп підпису

Факсиміле

Факсиміле покликані полегшити роботу при підписанні великої кількості документів (наприклад актів або нарядів). При виготовленні факсиміле ми перетворимо відскановане зображення у векторний малюнок і ретельно прорисовуємо всі деталі, домагаючись практично абсолютної подібності з підписом.


Факсиміле »

Виготовити круглу печатку за три кроки

Тепер це дуже просто. Усіляких юридичних формальностей мінімум і єдине, що потрібно, це пройти з нашою допомогою три нескладних кроки

Печатки та штампи бувають різні і вони можуть відрізнятися один від одного змістом і сферою застосування. Звичайно, можна використовувати одну печатку для будь-яких документів, але краще зробити кілька різних печаток або штампів, кожен для свого завдання. Якщо використання круглої печатки з деяких причин небажано, то можна виготовити штамп.

ПЕРШИЙ КРОК

Вам потрібно визначитися для себе, скільки і яких печаток або штампів Вам потрібно.

Зразки печаток і штампів, які вони можуть бути і що в них зазвичай пишуть, і як можна намалювати всілякі прикраси на круглої печатки, і як її можна від підробки захистити, все це можна подивитися у нас на сайті. Якщо Вам потрібна порада, а у нас великий досвід і купа реальних історій з життя, то сміливо звертайтеся за консультацією, ми любимо спілкуватися і робимо це БЕЗКОШТОВНО!

Після того, як Ви для себе визначитеся які саме печатки і штампи Вам необхідно виготовити, йдемо далі.

НАСТУПНИЙ КРОК

Надішліть будь-яким зручним для Вас способом найпростішу заявку, як правило, це електронний лист або факс.

Щоб уникнути помилок у назвах, ми намагаємося використовувати для печаток і штампів інформацію з офіційних документів. Тому прикладіть до заявки скан-копію виписки з реєстру або свідоцтва про реєстрацію для господарюючих суб'єктів, або диплома лікаря, або адвокатського свідоцтва або ще що-небудь офіційне. Крім того, нам знадобляться Ваші контакти для того щоб ми могли зв'язатися з Вами і уточнити деякі деталі, станься раптом така необхідність.

Далі ми оперативно і абсолютно БЕЗКОШТОВНО!, тобто задарма, малюємо ескізи печаток і штампів, підбираємо варіанти оснастки і підраховуємо вартість замовлення, з урахуванням всіх Ваших побажань, і відправляємо Вам пропозицію, від якої, ми дуже на це сподіваємося, Ви не зможете відмовитися.

ОСТАННІЙ КРОК

Затвердьте ескізи печаток і штампів, оплатіть замовлення і отримаєте його