Content

Печатки, штампи, факсиміле

штемпельна продукція і витратні матеріали

Про компанію

ШТАМПіКО
02660, Україна, Київ, вул. Електротехнічна 18, офіс 13
Тел/факс
(044) 546-35-79, (044) 291-01-54
(067) 773-28-67, (063) 057-53-59
E-mail
office@vip-stamp.com.ua

Про компанію

Наша компанія працює на ринку з 2007 року і спеціалізується на виготовленні печаток, штампів та факсиміле. Виготовлення штемпельної продукції є основним і єдиним видом нашої діяльності. Ми не відволікаємося на поліграфію, канцелярію або що-небудь ще, тільки печатки та штампи. Ми зареєстрована юридична особа на загальній системі оподаткування, на відміну від майстрів-нелегалів. Нам довіряють як великі корпоративні замовники, так і підприємці.

Тривалий досвід роботи та власна виробнича база дозволяють нам виконати замовлення будь-якої складності в мінімальний термін. Велика кількість готових макетів печаток і штампів дозволять Вам швидко вибрати відповідний варіант і довести його до досконалості. За бажанням клієнта для нього буде розроблений індивідуальний дизайн з необхідним рівнем захисту. Уважний і досвідчений персонал допоможе Вам на кожному етапі співробітництва. Звернувшись до нас, Ви отримаєте повний комплекс послуг, починаючи від першої он-лайн консультації і закінчуючи видачею готової продукції разом з усіма документами.

У виробництві ми використовуємо сучасні сертифіковані матеріали, оснастки провідних світових фірм. Наша цінова політика та індивідуальний підхід до кожного клієнта роблять роботу з нами зручною та ефективною.